Він боровся за вільну Донеччину. За неї і віддав життя: у бою з російськими загарбниками загинув журналіст «Вчасно» Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку, захищаючи рідний край від російської навали. Захиснику назавжди 37 років.

У бою з російськими загарбниками загинув журналіст «Вчасно» Олександр Цахнів

Олександр Цахнів був родом із шахтарського містечка Селидове. Весь його професійний шлях був сповнений любові до України та рідної Донеччини. До того, як прийти у журналістику, Саша був координатором руху «Сильні громади» та невпинно займався демократичною розбудовою регіону — організовував громадські заходи й ініціативи, культурні події; був небайдужим до розвитку українського Сходу.

Олександр ніколи не терпів несправедливості. Тому, коли став частиною нашої команди, взяв на себе дуже важливу роль — писав про корупцію у містах Донеччини, нечесних чиновників та про те, що заважає нам усім жити гідно на своїй землі. Проводити антикорупційні розслідування допомагав досвід роботи у казначейській службі — лише Саша міг, озброївшись терпінням та уважністю, розібратися в різних схемах і цифрах. Він без перебільшення був честю і совістю нашого колективу.

«З ним завжди було про що поговорити: від новинок у кіно до теорій філософії. Це була світла людина з широким світоглядом і загостреними чеснотами. Він був справжнім патріотом країни не на словах, а на справі, бо робив від себе все, аби і рідний край і наше суспільство ставали кращими… Це величезна втрата для усіх нас», — діляться спогадами про Олександра його колеги.

Ще Саша був талановитим музикантом — майстерно володів гітарою, інколи грав у гурті та завжди прикрашав будь-який захід своєю грою.

Залишити інформаційний фронт і змінити його на фронт справжній Олександр добровільно вирішив на початку повномасштабного вторгнення. Як і завжди, він не зміг сидіти на місці, бачивши несправедливість.

Саша загинув, боронячи позиції на Бахмутському напрямку під час обстрілу ворога. Він був гідним воїном, який до останнього подиху захищав Україну.

На жаль, на цій війні ми втрачаємо саме таких людей — небайдужих, вмотивованих, талановитих. Тих, хто мав би вести нашу країну в омріяне майбутнє…

У Олександра залишилися батьки, брат та кохана дружина.

Колектив «Вчасно» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Олександра. Ми завжди тебе пам’ятатимемо! Герої не вмирають!

Деталі про час та місце прощання з Героєм ми повідомимо додатково.

Додаємо реквізити, куди можна надіслати кошти, аби підтримати родину загиблого журналіста та воїна ЗСУ Олександра Цахніва:


Посилання на банку
Номер картки банки
5375 4112 0436 0148

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev