Під час навчання бійця тактична медицина настільки ж важлива, як і стрільба чи інженерна підготовка.
Медиків на фронті бракує, тож часто військовим доводиться собі самостійно надавати допомогу або це роблять побратими, розповідає санінструктор роти піхоти бригади «Рубіж» з позивним Мамлєй."
У Серебрянському лісі була історія. Хлопець виходив з бою, коли вже противник фактично був на його позиціях. Його сильно посікло осколками, але вижив, бо зміг сам себе перев’язати, — пригадує Мамлєй. — Я вже його трохи «підлатав» і відправив на стабпункт".
Проте саме холодний розум та стійкість, каже Мамлєй, часто мають вирішальне значення для порятунку людини.
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!