Взялися за руйнацію історичного минулого: росіяни зносять будинки в центрі Маріуполя

Щоб приховати наслідки своїх бомбардувань, у тимчасово окупованому Маріуполі росіяни почали зносити будинки в історичному центрі міста.

Росіяни зносять будинки в центрі Маріуполя/фото ТГ-канал Андрющенко Time

Рашисти роблять усе, аби не дати світу дізнатися про масштаби своїх воєнних злочинів. Про руйнацію будівель у центрі міста повіомив радник мера Маріуполя, Петро Андрющенко.

«Цивільні окупанти дістались до історичного центру Маріуполя, пр. Миру, 85 - знесення будинку. Чергове приховування наслідків бомбардування російськими літаками. Так історія Маріуполя часів після Другої світової перетворюється на сміття», - написав Андрющенко.

Він додав, що зараз Маріуполь перетворено на місто, яке вже по фото та відео не впізнають маріупольці. Місто, яке залишилося живим лише в містянах, але абсолютно мертвим в архітектурі і реальності.

Те, що поки не зруйнували самі окупанти, дограбовують місцеві мародери.

«Тягнуть посеред дня все, що залишилось цілим. Руками, машинами, причепами. Окупаційна влада не помічає, бо перша була серед мародерів», — зазначає Андрющенко.

Від точки на фото до райвідділку поліції окупантів 150 метрів. До районної окупаційної адміністрації - 70 метрів через дорогу. Патрулі роблять вигляд, що нічого не відбувається. У Маріуполі неофіційно дозволено мародерство з квартир людей в евакуації.

Маріупольські пабліки переповнені об’явами з пропозиціями про продаж награбованого.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev