З автоматом на пляжі: окупанти влаштовують фотосесії на захоплених курортах Донеччини

Окупанти цинічно влаштовують фотосесії у захоплених курортних селищах Донецької області.

З автоматом на пляжі: окупанти влаштовують фотосесії на захоплених курортах Донеччини

Загарбникам стає розуму хвастливо вказувати геолокації під час своїх фотосесій. Аби віднайти світлини, варто лише в Instagram обрати, до прикладу, українське Мелекіне як геолокацію, передає «Вчасно».

Натрапляємо на фото, наприклад, працівника «мвс днр» Антона Тимошенкова – у захопленому курортному селі Донецької області окупант наробив контенту і для Instagram, і для ВКонтактє. В останньому, наприклад, оновив фото профілю – на ньому він зі зброєю у руках, на фоні автівки та Азовського моря.

Також разом із патнеркою нафотографувався Станіслав Лисенко – бойовик з Макіївки, який до курортного села, судячи з усього, приїхав «перепочити» після участі у жорстокому вбивстві Маріуполя та його жителів.

Адже серед фото профілю, наприклад, світлина на фоні Маріупольського драматичного театру, в якому внаслідок авіабомбардувань росіян загинули щонайменше 600 маріупольців.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про двох працівниць «мнс днр», які з гордістю діляться світлинами із захопленого українського курортного села Урзуф — місця літнього відпочинку багатьох жителів Сходу. Після публікації окупантки позакривали свої профілі в Instagram.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev