З Родинського курсуватиме безоплатний автобус до Павлограда

Запуск маршруту дасть змогу місцевим жителям добратися до евакуаційного потяга та шелтера для внутрішньо переміщених осіб.

Фото: Покровська МВА

Покровська міська військова адміністрація спільно з гуманітарною місією «Проліска» продовжують роботу щодо евакуації населення та підтримки вимушених переселенців.

Відтепер за ініціативи ГМ «Проліска» мешканці міста Родинське зможуть скористатися безкоштовним евакуаційним автобусом, який щодня курсуватиме до м. Павлоград.

Саме там розташований шелтер для тимчасового розміщення ВПО, а також з залізничної станції міста відправляється евакуаційний потяг, що допоможе продовжити шлях у більш безпечні регіони.

Про це повідомляє Покровська міська військова адміністрація.

Запуск цього маршруту — ще один важливий крок у забезпеченні безпеки громадян, які опинилися в зоні ризику.

З питань евакуації звертайтеся за телефонами: 0−800−888−888, 0−800−300−101

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2025 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2025 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev