Зеленський скасував осінній призов та відклав демобілізацію

Відповідний указ опубліковано на сайті Глави держави. 

Колаж з фото Офісу Президента та сайту "Кореспондент"

Володимир Зеленський новим указом вніс зміни до свого указу № 687 від 29 грудня 2021 року про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби та терміни проведення чергових призовів на строкову військову службу у 2022 році.

Наголошується, що військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені терміни строкової військової служби, буде звільнено в запас у жовтні — грудні 2022 року, проте це відбудеться «не раніше оголошення в установленому порядку демобілізації».

При цьому скасовано осінній призов на строкову військову службу у жовтні-грудні. Указ виключає 2, 3, 4, 5 та 6 статті попереднього рішення, в яких йдеться про визначення обсягів призову громадян України на строкову службу у 2022 році (весняний та осінній призов), процедуру їхнього призову та пов'язаних із цим питань.

Указ набирає чинності з дня опублікування, 30 вересня 2022 року. 

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся! 

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev