Жителі Донеччини безкоштовно можуть виїхати до Німеччини: з житлом і документами допоможуть

22 липня мешканці Донеччини зможуть безкоштовно евакуюватись з Краматорська до Німеччини.

З Донеччини безкоштовно евакуйовуватимуть людей/ фото з відкритих джерел

22 липня із міста Краматорськ міжнародною організацією «Team Humanity» заплановано евакуацію мешканців Донецької області (жінки, діти, чоловіки у віці 60+ років) до Німеччини. Евакуація безкоштовна. По прибуттю до Німеччини люди будуть забезпечені місцем проживання, харчуванням, отримають допомогу в оформленні необхідних документів.

Деталі програми:

1. Евакуація здійснюється для людей, які безпосередньо знаходяться у Донецькій області. Якщо ви вже виїхали за межі області, то автобуси не зможуть забрати вас «по дорозі». Навіть якщо ви зареєстровані у Донецькій області. Усі місця в автобусі заповнюються в області. Це робиться з метою вивезти із небезпечних місць якомога більше людей.

2. Чоловіки, придатні/обмежено придатні до військової служби не можуть перетинати державний кордон України. Чоловіки, що мають документи, які дозволяють виїжджати за кордон (люди з інвалідністю, батьки багатодітних сімей), можуть скористатися можливістю евакуації, однак повинні бути впевнені, що їх пропустять на кордоні. Міжнародна організація не несе відповідальності у разі, якщо когось із чоловіків молодших за 60 років не пропустять на кордоні.

3.  З тваринками їхати не можна.

4. Евакуюватися можна без наявності закордонного паспорта громадянина України.

5.  Посилки волонтери не передають (будь-які, навіть маленькі).

6. У Німеччині люди отримують документи, які дозволяють їм офіційно працевлаштовуватися, але волонтери не займаються безпосередньо пошуком роботи для вас та працевлаштуванням.

7. Конкретне місто у Німеччині, куди будуть доправлені люди, визначається вже безпосередньо на в’їзді до Німеччини, враховуючи наявність вільних місць для розселення у певному місті.

8. Протягом перших тижнів перебування під час оформлення документів люди проживають у спільному поселенні (розподільчий табір). Після оформлення документів люди будуть розселені у гуртожитки, кімнати тощо.

9. Перетин державного кордону України здійснюється зі сторони Республіки Молдова.

10. Орієнтовна тривалість дороги 4 дні.

11. Із собою в дорогу треба мати паспорт, воду, невеликий запас харчів, що не псуються.

Евакуація здійснюється за попереднім записом.

Зареєструватися можна за номером: 063-075-74-50 Аліна (з 9:00 до 19:00)

За матеріалами Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev