Зло повинно мати ім'я: в Україні купуватимуть інформацію для покарання військових злочинців

В Україні запрацював фонд, який збиратиме інформацію про окупантів, які вчинили воєнні злочини. Повідомити про такі випадки чи людей може кожен.

Ілюстрастративне фото з відкритих джерел

Фонд “Ініціатива справедливості” працюватиме у тісній взаємодії з Головним управлінням розвідки Міноборони України. На сайті організації розміщені дані підозрюваних у воєнних злочинах. Якщо людина має інформацію про цього підозрюваного, вона може конфіденційно надати її. Коли інформація підтверджується, людина отримує гроші. Також кожен охочий матиме можливість пожертвувати фонду кошти.

Автором ініціативи став Станіслав Асєєв – український журналіст, який був в’язнем донецької “Ізоляції” у 2017-2019 роках. До складу команди організації також увійшли волонтерка-парамедикиня Юлія “Тайра” Паєвська, репортерка-правозахисниця Джанін ді Джованні, український вчений Ігор Козловський, ветеран ФБР Карен А. Грінуей, репортер Андрій Дубчак, адвокат і ветеран війни Масі Найєм.

Наразі на сайті є 4 розділи: Ізоляція, МН17, Буча, Київська область. Зокрема, всі люди, яких публікують на сайті, мають офіційну підозру від Генпрокуратури чи СБУ.

“Ідея проста: ніхто не може приїхати до України, зґвалтувати її жінок, катувати чоловіків - та поїхати назад до рф, гадаючи, що йому це минеться. Коли вам здасться, що це не на часі, просто відкрийте будь-який профайл нашого сайту - наприклад, ось цей: підозрюється у вбивстві мирного мешканця Київщини та неодноразовому зґвалтуванні його дружини у присутності малолітньої дитини. Зло повинно мати ім'я”, – коментує Асєєв.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся! 

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev