Знайдено братську могилу і сотні поховань: у Лимані та Святогірську почали ексгумацію тіл померлих

У Лимані та Святогірську розпочали ексгумацію та перезахоронення загиблих і померлих під час окупації. 

Фото: Донецька ОВА

У Лимані наразі відомо про два поховання. Одне з них налічує близько двох сотень могил,  повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

За попередньою інформацією, це — одиночні могили, де поховані цивільні. 

«На іншій ділянці — братська могила, у якій, за оперативними даними, можуть бути як військові, так і цивільні. Точну кількість ще доведеться встановити. Зараз правоохоронці досліджують ці місця і невдовзі приступлять до процесу ексгумації», — повідомив він. 

Голова ОВА просить усіх утриматися від коментарів стосовно кількості захоронених людей та причин їхньої смерті до остаточних висновків експертів. 

У Святогірську міському кладовищі перезахоронили 21 тіло — це цивільні, загиблі в окупації. Поки тривали бої за Святогірськ та окупація, загиблих закопували на вулицях і подвір'ях.

«Усі тіла з числа перезахоронених сьогодні, ідентифіковані та  належним чином предані землі. Хай спочивають з миром — рашисти будуть покарані за кожне зруйноване, понівечене і забране ними людське життя», — наголосив глава області. 

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev