26 липня на Донеччині відсвяткують 5-річчя визволення селища Піски від проросійських бойовиків.

До дня святкування визволення Пісок Ясинуватського району представники 5-ї роти батальйону міліції особливого призначення «Дніпро-1» заснували і власними силами випустили спеціальну нагороду — нагрудний знак «За звільнення та оборону селища Піски», повідомляє ІА «Вчасно».

У 2014 році українські бійці взяли під контроль невеличке селище Піски, яке розташоване у передмісті окупованого Донецька. Це був стратегічно важливий населений пункт для України, контроль над яким дозволяв розблокувати Донецький аеропорт і підтримувати артилерією його захисників.

В боях за Піски загинув екіпаж танка 93-ї ОМБр
Звільнення відбулося 24 липня 2014 року силами 93-ої ОМБр та батальйонів «Дніпро-1», ДУК «Правий сектор», «Донбас» і «Шахтарськ». Остаточно зачистити селище від ворога вдалося 30 липня. З того часу селище Піски контролюється українськими військовими, тому постійно потрапляє під обстріли бойовиків.

За ініціативою Героя України та Народного Героя України Євгена Межевікіна учасники бойових дій 2014 року матимуть можливість отримати у подарунок монети номіналом 10 гривень — «День українського добровольця» та «100 років створення військово-морських сил». До монети в подарунок буде видаватися платіжна картка одного з банків (випуск та обслуговування картки без комісії) — для отримання при собі необхідно мати ксерокопію паспорта, завірену особистим підписом, та ксерокопію ІНН.

Нагрудний знак «За звільнення та оборону селища Піски» отримають 264 учасники бойових дій, з яких 24 будуть нагороджені посмертно

На 5-річчя визволення Пісок нагородять:

1. 5 роту «Донецьк» батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС з розміщенням пам’ятного знаку на Прапорі роти;

2. Аджі Євгена Євгеновича, добровольця батальйону ОУН (посмертно);
3. Афанасьєва Дмитра Володимировича, добровольця батальйону ОУН (посмертно);
4. Бочарова Романа Олександровича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);
5. Богачова Олега Олексійовича, добровольця батальйону ОУН (посмертно);
6. Боняківського Валерія Євгеновича (Кабул), добровольця ДУК ПС (посмертно);
7. Галету Віталія Анатолійовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);
8. Грачова Сергія Валерійовича, добровольця батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);
9. Гончарова Віталія Вікторовича, добровольця батальйону ОУН (посмертно);
10. Дмитрієва Юрія Івановича, добровольця батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);
11. Зінченка В’ячеслава Анатолійовича, добровольця батальйону ОУН (посмертно) ;
12. Казаріна Владислава Вадимовича, добровольця батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);
13. Канакова Ігора Анатолійовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);
14. Матяша Григорія Володимировича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);
15. Митника Анатолія Михайловича, добровольця батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);
16. Реуту Сергія Івановича, добровольця батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);
17. Райлян Дениса Миколайовича, добровольця батальйону ОУН (посмертно);
18. Пугачова Олега Валентиновича, добровольця батальйону ОУН (посмертно);
19. Сірченка Андрія Володимировича, добровольця батальйону ОУН (посмертно);
20. Сусло Михайла Миколайовича, добровольця батальйону ОУН (посмертно);
21. Українцева Віталія Леонідовича, добровольця батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);
22. Чернишова Олексія Вікторовича, добровольця батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);
23. Шрамка Костянтина Миколайовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);
24. Чирву Андрія Олександровича, волонтера полку батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);
25. Юрга Андрія Володимировича, добровольця батальйону ОУН (посмертно);

26. Андрюхова Артема Сергійовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
27. Агеева Павла Сергійовича, добровольця батальйону ОУН;
28. Арістову Вероніку Олександрівну, добровольця батальйону ОУН;
29. Агапова Павла Сергійовича, добровольця батальйону ОУН;
30. Агапова Михайла Сергійовича, добровольця батальйону ОУН;
31. Андрійчука Василя Васильовича, добровольця батальйону ОУН;
32. Балик Тараса Михайловича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
33. Басенка Анатолія Анатолійовича (Малишаня), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
34. Бенедюка Юрія Едуардовича (Бен), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
35. Бикову Оксану Георгіївну (Фея), волонтера;
36. Бірюк Богдана Святославовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
37. Бойка Геннадія Миколайовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
38. Бондара Артема Сергійовича (Бухгалтер), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
39. Борсук Богдана Васильовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
40. Бубенчика Івана Петровича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
41. Буткова Олексія Генадійовича (Гебельс), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
42. Бутковського Богдана Леонідовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
43. Бікетченка Михайла Сергійовича, військовослужбовця ЗСУ;
44. Благу Юлію Орестівну, добровольця батальйону ОУН;
45. Бабіч Олександра Михайловича, добровольця батальйону ОУН;
46. Бойка Геннадія Євгенійовича, добровольця батальйону ОУН;
47. Бистрєнка Богдана Володимировича, добровольця батальйону ОУН;
48. Балдича Олександра Михайловича, добровольця батальйону ОУН;
49. Валієва Сергія Умурзаковича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
50. Васильєва Сергія Юрійовича (Седой), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
51. Васильченко Вадим Вікторович (Волдай), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
52. Вінніков Дмитро Іванович (Джахар), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
53. Вінскевича Олексія Вікторовича (Венс), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
54. Вельсахатова Вельсахата Сахатовича (Хата), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
55. Вінокурова Олексія Анатолійовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
56. Вовк Олексія Олександровича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
57. В’язовського Дениса Дмитровича, добровольця батальону ОУН;
58. Воробйова Єгора Олексійовича, журналиста «ДК»;
59. Галенка Олексія Сергійовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
60. Гармаша Віктора Вікторовича (Бармалей), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
61. Герасимова Олексія Олександровича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
62. Гермаш Дениса Костянтиновича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
63. Гібнера Вальдемара Олександровича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
64. Гатіятуліна Еріка Едуардовича (Живчік), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
65. Гнедюк Андрій Валерійович, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
66. Голуба Олександра Миколайовича (Челентано), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
67. Григор´єва Михайла Олексійовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
68. Гречук Олександра Володимировича (Морячок), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
69. Губського Дмитра Анатолійовича, військовослужбовця ЗСУ;
70. Гурджія Віктора Вікторовича, добровольця батальйону ОУН;
71. Гостєва Валентина Віталійовича, добровольця батальйону ОУН;
72. Головатого Івана Юрійовича, добровольця батальйону ОУН;
73. Гордєєва Дениса Олександровича (Адвокат), добровольця ДУК ПС;
74. Головка Віталія Миколайовича, волонтера;
75. Данюка Романа Володимировича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
76. Депу Володимира Євгеновича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
77. Діденка Андрія Костянтиновича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
78. Діденка Ярослава Вікторовича (Фізрук), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
79. Дідик Володимира Віталійовича (Свіст), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
80. Дубовського Максима Віталійовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
81. Дудка Олександра Валентиновича (Тунгус), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
82. Дріжан Олега Романовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
83. Дарабан Сергія Анатолійовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
84. Давиденка Олега Олеговича, добровольця батальйону ОУН;
85. Єременка Сергія Миколайовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
86. Єрмака Дениса Борисовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
87. Єрьоміна Ігора Валерійовича (Полтава), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
88. Жидик Василя Мирославовича, добровольця батальйону ОУН;
89. Зай Бориса Миколайовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
90. Заіченка Сергія Олександровича (Артист), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
91. Залату Виктора Володимировича (Шустрий), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
92. Зірка Олександра Миколайовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
93. Зінкевіч Яну Вадимівну, добровольця ДУК ПС;
94. Золочевський Олександр Станіславович добровольця батальйону ОУН;
95. Завістовський Ігор Петрович добровольця батальйону ОУН;
96. Загороднього Олександра Васильовича, журналиста «1+1»;
97. Ігінова Володимира Анатолійовича (Скалолаз), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
98. Іллєнко Євгеній Миколайович, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
99. Ісаєва Дмитра Леонідовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
100. Іваненко Антон Борисович, добровольця батальйону ОУН;
101. Ільницького Владислава Валерійовича, добровольця батальйону ОУН;
102. Івлєва Василя Володимировича, волонтера;
103. Ігнатьєва Олександра Володимировича, волонтера;
104. Карабінівського Дмитра Анатолійовича (Карабін), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
105. Карапетян Рафаеля Романовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
106. Карапетян Сергія Романовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
107. Качуровського Степана Степановича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
108. Кивгило Сергія Михайловича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
109. Кісь Олександра Олександровича (Канава), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
110. Клещіна Романа Володимировича (Честер), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
111. Коба Олександра Олександровича (Олекса), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
112. Кобеляцького Олега Олександровича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
113. Кондратюка Віктора Станіславовича (Писарь), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
114. Коновалова Богдана Миколайовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
115. Коновалова Сергія Олександровича (Колдун), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
116. Коновець Миколу Михайловича (Велик), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
117. Копила Ярослава Олександровича (Алабай), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
118. Кочержук Валентина Івановича (КЭП), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
119. Кошеленка Петра Васильовича (Баркас), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
120. Куриленка Андрія Петровича (Баракуда), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
121. Кушнір Володимира Миколайовича (Дядя Вова), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
122. Кравченка Костянтина Віталійовича (Гриша Правосек), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
123. Кривенка Віктора Вікторовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
124. Кащенка Дмитра Валерійовича, військовослужбовця ЗСУ;
125. Кравченко Лілію Григорівну (Сова), військовослужбовця ЗСУ;
126. Коханівського Миколу Миколайовича, добровольця батальйону ОУН;
127. Колупова Олексія Олексійовича, добровольця батальйону ОУН;
128. Козлишина Тараса Миколайовича, добровольця батальйону ОУН;
129. Кучера Святослава Олеговича, добровольця батальйону ОУН;
130. Козака Ярослава Романовича, добровольця батальйону ОУН;
131. Кривого Андрія Андрійовича, добровольця батальйону ОУН;
132. Кисельова Сергія Володимировича, журналиста «1+1»;
133. Капітонова Володимира Олександровича (Маестро), волонтера;
134. Крамарчук Олену Петрівну, волонтера;
135. Кругляк Людмілу Олександівну, волонтера;
136. Комісаренко Тетяну Володимирівну, волонтера;
137. Лендич Володимира Миколайовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
138. Люба Володимира Петровича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
139. Легкодух Євгена Вікторовича, військовослужбовця ЗСУ;
140. Ляховина Степана Богдановича, добровольця батальйону ОУН;
141. Лисицю Михайла Володимировича, добровольця батальйону ОУН;
142. Ломова Миколу Тимофійовича, волонтера;
143. Майстренка Михайла Сергійовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
144. Марсанова Юрія Дмитровича (Юра СПГ), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
145. Мачакру Олексія Миколайовича (Скеля), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
146. Максимову Олену Володимірівну, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
147. Мажуліс Фелікса Євгеновича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
148. Мірошниченка Володимира Віталійовича (Мірон), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
149. Мітрухіна Дмитра Васильовича (Мопс), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
150. Мельнічина Олександра Сергійовича (Мальвіна), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
151. Моложавого Романа Олександровича (ДІК), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
152. Москаленка Олександра Альбертовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
153. Межевікіна Євгенія Миколайовича, військовослужбовця ЗСУ;
154. Мікац Олега Міхайловича, військовослужбовця ЗСУ;
155. Маслей Марію Миколаївну, добровольця батальйону ОУН;
156. Миронюк Сергія Степановича, добровольця батальйону ОУН;
157. Мосунова Дениса Володимировича, добровольця батальйону ОУН;
158. Макар Іллю Андрійовича добровольця батальйону ОУН;
159. Мотиленка Андрія Валентиновича добровольця батальйону ОУН;
160. Мисиратова Марлена Едемовича, добровольця ДУК ПС;
161. Моторного Олександра Миколайовича, журналіста «1+1»;
162. Макєєва Юрія Миколайовича, волонтера;
163. Малишева Руслана Олександровича, волонтера;
164. Нечипорук Олександра Вікторовича (Ірокез), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
165. Новоселю Юрія Олександровича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
166. Овчиннікова Андрія Валерійовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
167. Отченаш Андрія Андрійовича, добровольця батальйону ОУН;
168. Олейнікова Валерія Володимировича (Кураховский), волонтера;
169. Парасюка Зіновія Олексійовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
170. Патрайка Андрія Ярославовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
171. Пастернака Єгора Вікторокича (Гоша), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
172. Петрова Тимура Валентиновича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
173. Писаренка Валентина Сергійовича (Віні-Пух), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
174. Попова Максима Анатолійовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
175. Попович Юрія Мар’яновича (Юра-ГАІ), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
176. Постол Сергія Володимировича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
177. Прийму Василя Володимировича (Гличанин), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
178. Приходька Максима Валерійовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
179. Попович Євдокію Степанівну, добровольця ДУК ПС;
180. Пазюка Івана Миколайовича, добровольця батальйону ОУН;
181. Петровичева Сергія Вікторовича, добровольця батальйону ОУН;
182. Пастуха Михайла Петровича, добровольця батальйону ОУН;
183. Павліва Романа Володимировича, добровольця батальйону ОУН;
184. Поліщука Сергія Миколайовича, добровольця батальйону ОУН;
185. Повх Василя Миколайовича, добровольця батальйону ОУН;
186. Потапчук Снежану Василівну, журналіста УТ-1;
187. Першину Марію Костянтинівну, волонтера;
188. Рудич Павла Володимировича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
189. Русол Андрія Миколайовича (Щур), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
190. Рябошлик Олександра Володимировича (Ангола), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
191. Різник Ігоря Михайловича, добровольця батальону ОУН;
192. Росовський Андрій Володимирович, добровольця батальону ОУН;
193. Ремінець Оксану Михайлівну, волонтера;
194. Савченка Генадія Борисовича (Геша), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
195. Савченка Олега Леонідовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
196. Салатенка Семена Павловича (Депутат), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
197. Селенцова Івана Сергійовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
198. Сердюк Олександра Вікторовича (Механик), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
199. Сєверова Геннадія Леонідовича (Фаза), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
200. Скиру Володимира Богдановича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
201. Слободянюк Артема Олександровича (Жорик), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
202. Соколікова Сергія Володимировича (Сокол), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
203. Сумарокова Ігоря Володимировича (ВДВ), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
204. Сухоручка Олександра Миколайовича (Сухой), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
205. Сімонову Ольгу Сергіївну, військовослужбовця ЗСУ;
206. Сак Олександра Олександровича, військовослужбовця ЗСУ;
207. Спанчака Василя Ярославовича, добровольця батальйону ОУН;
208. Семенкову Олену Михайлівну, добровольця батальйону ОУН;
209. Слюсаренка Сергія Олександровича, добровольця батальйону ОУН;
210. Сідельніка Ярослава Григоровича, добровольця батальйону ОУН;
211. Стовба Володимира Володимировича, добровольця батальйону ОУН;
212. Ставіла Андрія Сергійовича, добровольця батальйону ОУН;
213. Стрелкова Романа Юрійовича, добровольця батальйону ОУН;
214. Сухопарова Костянтина Олександровича, добровольця батальйону ОУН;
215. Суязова Миколу Вячеславовича, добровольця батальйону ОУН;
216. Синякевич Олега Володимировича, добровольця батальйону ОУН;
217. Сторожука Володимира Леонідовича, добровольця ПДМШ ім.М.Пирогова;
218. Савич Олену Григорівну (Марта Піон), волонтера;
219. Соболь Володимира Анатолійовича, волонтера;
220. Телегіна Вадима Анатолійовича (Балтика), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
221. Тєрєхова Єгора Олександровича, (Турист), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
222. Товпигу Олександра Євгеновича (Математик), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
223. Трофименка Віктора Євгенійовича (Кібернетик), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
224. Трофимович Васілісу Миколаївну, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
225. Ткачова Івана Васильовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
226. Тур Дмитра Вікторовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
227. Томашук Юрія Юрійовича, добровольця батальйону ОУН;
228. Ткаченка Ярослава Миколайовича, добровольця батальйону ОУН;
229. Ткачева Ігора Володимировича, добровольця батальйону ОУН;
230. Тицького Богдана Вікторовича, добровольця батальйону ОУН;
231. Трегубова Євгена Володимировича, добровольця «Авіарозвідки»;
232. Ташліцкого Миколу Миколайовича, волонтера;
233. Токарєва Анатолія Дмитровича, волонтера;
234. Усенка Олександра Володимировича (Крамаха), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
235. Усенка Павла Володимировича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
236. Ушича Валентина Володимировича (Маленький), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
237. Федорова Євгена Генадійовича (Джексон), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
238. Фазилова Селіма Абджелійовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
239. Ханаса Анатолія Васильовича, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
240. Харитонов Микола Юрійович, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
241. Хоменко Євген Ігоревич, добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
242. Харіна Олександра Леонідовича, добровольця батальйону ОУН;
243. Хмелівський Юрій Іванович, добровольця батальйону ОУН;
244. Хартановича Андрія Миколоайовича, волонтера;
245. Цапліенка Андрія Юрійовича, журналіста «1+1»;
246. Челпанова Олексія Сергійовича (Альпініст), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
247. Чуйка Олександра Григоровича (Танчік), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
248. Чухланцева Миколу Васильовича (Клім), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
249. Черьомушкіна Олега Анатолійовича, добровольця батальону ОУН;
250. Швець Сергія Анатолійовича (Шкіпер), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
251. Шевріна Володимира Семеновича (Таксист), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
252. Шередегу Володимира Сергійовича (Шаміль), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
253. Шилова Володимира Івановича (Душман), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
254. Шмельова Ігора Вікторовича (Жужащий), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
255. Шумського Сергія Зіновійовича (Тіхій), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
256. Шолтіс Ігора Вікторовича, добровольця батальону ОУН;
257. Шапошникова Ростислава Сергійовича, журналіста «ДК»;
258. Щербину Івана Володимировича, волонтера;
259. Юсубова Романа Мамедовича (Граф), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
260. Фесак Василя Васильовича, добровольця батальйону ОУН;
261. Філіппова Ігора Миколайовича, добровольця батальйону ОУН;
262. Яковенка Юрія Ігоревича (Хорват), добровольця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС;
263. Яроша Дмитра Анатолійовича, провідника ДУК ПС;
264. Якібчук Юрія Олексійовича, добровольця батальйону ОУН.

Організатори святкування 5-річчя Дня визволення селища Піски запрошують учасників подій, а також всіх небайдужих. Питання щодо нагородження можна поставити за телефоном: 0504743486.

Офіційні частини заходу пройдуть в селищі Карлівка, біля с. Первомайське та у місті Покровську.

Визволення Пісок, АТО/ООС, новини Донбасу, 5-річчя визволення Пісок, Дніпро 1