«Для мене було принципово не гріти одне місце десь у Києві»: актор фільму «Кіборги» боронить Україну в лавах ЗСУ

Актор кіно Роман Семисал, відомий своїми ролями в фільмах «Кіборги» та «Черкаси», захищає українську землю від російських загарбників.  

Актор кіно Роман Семисал захищає українську землю від російських загарбників

Свого часу Роман проходив строкову службу в зразково-показовому оркестрі ЗСУ, потім в 14-му році був мобілізований в 24-ту окрему механізовану бригаду, в складі якої рік провоював в АТО на Луганщині.

Зараз проходить службу в 17-тій окремій танковій Криворізькій бригаді імені Костянтина Пестушка.

«Мене неодноразово питали, особливо після АТО: «А як почувається митець на війні? А як почуває себе актор, а ось там якийсь музикант..?» Та так само, як і всі. Ми такі ж тут прості солдати, як і решта. Єдине, чого я остерігаюся – щоб зі мною не носилися, як курка з першим яйцем. Щоб з мене пилинки не здували, бо, мовляв, я актор», — ділиться боєць.

Зніматися в кіно він почав саме після участі у війні на Донбасі.

«Раніше в нас усе знімалося російською мовою. Для мене було принципово зніматися саме українською. Коли мене кудись запрошували, а запрошували грати чесних міліціонерів — така в мене морда. Я питав, якою мовою. «Ну конечно по-русски!». І я казав, що, звичайно, відмовляюся», — розповідає актор.

У доробці Романа — небагато повнометражних робіт. Але ж яких. Це фільм «Кіборги» про героїчну оборону Донецького аеропорту та стрічка «Черкаси» про оборону однойменного морського тральщика, заблокованого російськими військами в під час анексії Криму.

Після повномасштабного російського вторгнення 24 лютого акторську роботу довелося відкласти, бо Роман був рішуче налаштований стати на захист країни: «Для мене було принципово не гріти одне місце десь у Києві, а бути поближче до лінії зіткнення».

На його думку, не варто сидіти і чекати швидкої перемоги, натомість треба всіма силами допомагати її наближати.  

«Я не знаю коли, але ми неодмінно переможемо. Тільки для цього треба всім напружитися. Не лише нам солдатам, не лише волонтерам, а й всім людям. Навіть якщо у них немає змоги чи фінансами, чи роботою допомагати армії, просто треба набратися терпіння і розуміти, що будуть ще втрати. І фінансові, і людські. Це війна. Ми живемо в іншій реальності. І не варто чекати дива. Повірте: те, що роблять наші хлопці — це вже справжнє диво. У нас величезна кількість Героїв. Те, що вони роблять — уже подвиг. Нам просто треба набратися терпіння до перемоги», — впевнений Роман.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!  

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev