Дощі топлять будинки, а пересувні котельні так і не працюють: росіяни «кинули» жителів зруйнованого Маріуполя з ремонтами 

Через проливні дощі будинки в Маріуполі затоплює водою. Дахи споруд зруйновані, а окупаційна влада лише обіцяє ремонт помешкань.

Росіяни «кинули» жителів Маріуполя з ремонтами/фото з соцмереж

Маріупольці виживають, покладаючись на власні сили. Ще у вересні влада окупантів публікувала інформацію про підготовку до опалювального сезону. Зокрема, людям обіцяли відремонтувати будинки та привезти пересувні котельні.

Частину роботи рашисти зробили. Колабораційна влада зрізала батареї та демонтувала дахи у багатьох будинках. Далі, за планом мали б усе замінити й підключити котельні. Однак, на цьому "ремонт" завершився.

Як повідомляє Маріупольська міська рада, наприклад, в одному з будинків демонтували дах над під’їздами майже тиждень тому, а потім кинули це все в розібраному стані. Через дощ, вода затопила всі квартири до рівня третього поверху. Така ж ситуація у мешканців на ще одному бульварі на вул. Хмельницького. Цілий будинок залишається без ремонту.

Окрім того, «мінбуд» так званої "ДНР" опублікував списки будівель, які мають знести в місті. Зараз у цьому реєстрі 136 споруд. Швидше за все, список надалі буде збільшуватись.

Відтак, згідно з інформацією в списках, зносити будуть цілі квартали, як от великий квартал в Лівобережному районі.

"Якщо скласти всі «анонсовані будівництва» від окупантів, то навіть потреби в житлі мешканців цього кварталу залишаються непокритими. І це - лише 10 відсотків від всіх запланованих демонтажів", – коментує радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся! 

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev