Місто, на яке щодня наступають росіяни – Бахмут. Там, попри постійну артилерійську канонаду, залишається багато людей. Тут щоп'ять хвилин приземляються російські снаряди, руйнуючи те, що ще вціліло.
У місті розбитий чи не кожен другий будинок. У Бахмуті вже давно немає газо- і централізованого водопостачання. Подекуди є світло, але не всюди. А там, де немає, люди готують їжу на багатті.
Через постійні обстріли мешканці не мають змоги самотужки дістатися пункту видачі гуманітарної допомоги. Тому гуманітарку та готівку жителям Бахмутської громади привозять правоохоронці додому. Зокрема поліція стежить за ситуацією під час видачі грошей і допомоги: якщо є небезпека, людей заводять в укриття.
Через постійні обстріли люди похилого віку не отримували пенсії 4 місяці, відтак лише зараз їм видали гроші. Тому саме пенсіонери найбільше потребують помочі, адже тільки так вони отримують необхідні ліки, продукти, воду та засоби гігієни.
«Світла немає, води немає, газу теж немає. Вранці сидимо в квартирах, в обід готуємо їжу на вулиці, а ввечері спускаємося ночувати у підвал. Ліки, воду та їжу нам привозять поліцейські. Дякуємо, що не кидають нас! Хай їх Господь береже!», – говорять пенсіонери.
Якщо вам потрібна евакуація або будь-яка інша допомога, звертайтеся до Бахмутського районного відділу поліції за номером 050-473-30-55