Крадуть на півдні країни і збираються ставити на сході: «меморіалобєсіє» рашистів набирає обертів в окупації

Пральні машини, унітази, прикраси, білизна – російська армія безперечно претендує на звання «мародери століття». Однак окрім побутових речей, рашисти крадуть на окупованих територіях і архітектурні пам`ятки, натомість встановлюючи меморіали своїм імперським ідолам. 

«Меморіалобєсіє» рашистів набирає обертів в окупації

Мешканка Лисичанська Надія (ім’я змінено з урахувань безпеки інформаторки) розповідає «Вчасно», як буряти, чеченці та росіяни активно «зачищають» квартири лисичан, зокрема, в районі «ГТВ» (РТИ).

«Такого як зараз напевно не було. І раніше тягнули все, але коли йде військовий з клунком та наплічником повним якогось «барахла», а з кишені випадає рожевий вібратор – вибачте, це вже перебір, - каже жінка, - Тут вже і брати нічого. Або свої місцеві маргінали розтягли, або визволителі. Приїхала до маминої квартири за «ходунками» і ледь не зомліла: забрали милиці, ходунки і навіть дорослі памперси».

Проте так звана «адміністрація Лисичанська збирається прославити таких «героїв воїнської слави» та встановити на їх честь меморіал в місті.

«Администрация Лисичанска проводит анкетирование, направленное на создание в городе памятника (мемориала) «Героям воинской славы». Мы приглашаем всех ответить на вопросы, высказать свои пожелания. Приветствуются проекты, эскизы, любой креатив, которые могут лечь в основу будущего памятника» - йдеться в повідомленні окупаційних гауляйтерів у соцмережах.

Більш інтелектуально розвинені «герої воїнської слави» окрім дрібних побутових приборів, особистих речей та предметів повсякденного ужитку схильні розкрадати наші музеї, вивозячи до оркостану картини та скульптури. Окремим об’єктом уваги росіян є їх імперські та радянські ідоли, пам’ятники яким вони забирають разом із собою тікаючи, наприклад, з тимчасово окупованого Херсону.

Так, вихідними, друга непереможна армія накиваючи п’ятами під час «тактичної передислокації» прихопили із собою пам’ятник генералісімусу Олександру Суворову та адміралу Федору Ушакову. Мотивація дивує, адже риторика захисту пам’ятників від руйнування «укронацистами» виглядає напрочуд дивно на тлі того, що скульптури простояли в нині окупованому місті понад півсотні років.

Херсон: було/стало Херсон: було/стало

Поза цього загарбники руйнують ті пам’ятники, які свідчать про жорстокість та кривавість радянського режиму: так у Маріуполі рашисти розбили меморіал пам’яті жертвам Голодомору. Таким чином застрягла в радянщині країна намагається переписувати історію – спочатку нищити фізичні нагадування про злочини попередників, а потім викривляти факти в шкільних підручниках.

Рашисти знесли пам`ятник жертвам Голодомору у Маріуполі Рашисти знесли пам`ятник жертвам Голодомору у Маріуполі

У Міловому на Луганщині рашисти демонтували Дзвін Пам’яті, що був встановлений та побудований на Меморіальному комплексі «Україна – визволителям».

У Міловому на Луганщині рашисти демонтували Дзвін Пам’яті У Міловому на Луганщині рашисти демонтували Дзвін Пам’яті

Крадучи пам’ятники рашисти на додачу вкотре копіюють гітлерівську армію: у часи Другої світової нацисти під час відступу також вивозили із собою архітектурно-мистецькі об’єкти.

Сподіваємося, що під час «тактичної передислокації» окупанти заберуть увесь свій свіжо встановлений мотлох на ростовщину.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся! 

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev