Окупанти влаштували фільтрацію на Старобільщині: три десятки людей вивезли у невідомому напрямку

На тимчасово захоплених територіях окупанти продовжують порушувати норми Міжнародного гуманітарного права, закони та звичаї ведення війни.

Ілюстративне фото з відкритих джерел

В населеному пункті Піски Старобільського району Луганської області представники так званої військової комендатури провели фільтраційні заходи проти місцевого населення. Близько 30 громадян викрадено та вивезено у невідомому напрямку. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Водночас на окупованій території загарбники посилюють обмеження.

За інформацією Луганської ОВА, наразі рашисти перекрили в’їзд на Кремінщину, де в магазинах закінчуються харчі. Зокрема, люди не можуть потрапити ані в Кремінну, ані в Нову Краснянку.

Продовжує існувати і нібито спростований митний контроль на кордоні з рф – перевіряють чоловіків, всі документів пасажирів, реєстрацію транспортного засобу, сканують речі.

А тим часом у підрозділах 57-ї мотострілецької дивізії так званих територіальних військ рф самовільно залишило частину понад 15 осіб солдат і сержантів, а при передислокації в Україну ще двоє мобілізованих вчинили самогубства.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev