«Робимо все, щоб повернути дітям радість і повноту життя»: українські військові подарували свято малечі у лікарні «Охматдит»

Серед тих, хто дбає про юне покоління, особливе місце посідають українські військові.  «

«Ми робимо все, щоб повернути дітям радість і повноту життя»: українські військові влаштували свято для малечі

«Діти мають право на дитинство» — ця ідея стала ключовою під час святкової зустрічі в національній спеціалізованій дитячій лікарні «Охматдит», що відбулася за сприяння командувача Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

Юні пацієнти, забувши про недуги, від душі сміялися та раділи, бо отримали чудові подарунки від військових та благодійників.  

На запрошення Командувача, для маленьких українців в актовому залі відбулася казкова вистава. Режисер-постановник Чернігівського театру ляльок імені О.Довженка Антон Черемок та актори Ігор і Ольга Маджуги, Ольга Ільо, Сергій Насінок представили юним глядачам казку «Бешкетники Святого Миколая».  

Як наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв, небайдужі дорослі, яких згуртував «Охматдит» спільною турботою про маленьких пацієнтів, роблять усе, щоб діти якомога скоріше забули про жахи війни. І серед тих, хто дбає про юне покоління, особливе місце посідають українські військові.  

«Ми робимо все, щоб повернути дітям радість і повноту життя, аби вони якомога скоріше забули про негативні моменти війни і повернулися до мирного життя, — зазначив начальник центру морально-психологічного забезпечення Командування Об'єднаних Сил ЗС України полковник Євгеній Коваленко. — Адже психологія дитини є дуже вразливою і для подолання наслідків воєнних травм – як фізичних, так і моральних – потрібна дуже клопітка робота, й насамперед увага до маленьких громадян. Діти мають відчувати, що вони не самі, що про їхнє майбутнє дбають держава і суспільство».  

Письменник, офіцер Командування Об’єднаних Сил ЗС України майор Борис Кутовий впродовж років організував чимало творчих зустрічей із дітьми з районів, де тривають бойові дії.  

«На сьогодні це не єдиний культурний захід, проведений у межах цивільно-військового співробітництва нашим Командуванням. За сприяння командувача генерал-лейтенанта Сергія Наєва така робота проводиться з 2018 року. Протягом цього періоду в районах ведення бойових дій організовано та проведено понад 60 виступів найкращих українських артистів та театральних колективів, на яких побували більше 17 тисяч дітей та глядачів дорослого віку», — повідомив офіцер. 

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev