Війська рф хочуть відрізати ЗСУ від важливої лінії постачання на Донеччині, - аналітики

Російські війська прагнуть встановити контроль над Соледаром на північ від Бахмута та Зайцевим на південь від міста.

Ілюстративне фото / Генштаб ЗСУ

Це дозволило б їм порушити український контроль над магістральною дорогою T0513, яка підтримує українські передові позиції на північному сході Донецької області. Про це у своєму новому зведенні за 8 підсумками серпня повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).

Аналітики зазначають, що 8 серпня російські сили продовжували наземні атаки на північний захід та південний захід від Донецька. Український Генштаб повідомив, що російські війська намагалися просунутися у бік Авдіївки, Пісків та Невельського. Кадри в соціальних мережах, опубліковані 7 серпня, раніше показували, як російські війська просуваються в межах самих Пісків, і, ймовірно, зосередили свою увагу на наступі на північний захід через Піски з позицій у центрі населеного пункту. 

Крім того, російські війська провели локальні наземні атаки на південний захід від Донецька в районі Мар'їнки та Шевченка.

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev