Окупаційна армія не зупиняється тиснути біля Покровська й паралельно досягає успіхів біля адмінкордону Донеччини на Новопавлівському напрямку.
Ворог тисне в Удачному й Котлиному біля Покровська й має успіхи в напрямку Новопавлівки/ Ілюстративне фото
Понад 150 разів армія рф атакувала ЗСУ на Донеччині. Гаряче минулої доби було на Покровському напрямку.
За даними Генштабу, наші захисники зупинили 62 штурмові та наступальні дії агресора у районах населених пунктів Малинівка, Миролюбівка, Єлизаветівка, Лисівка, Новоукраїнка, Звірове, Котлине, Удачне, Новосергіївка, Горіхове, Андріївка та у бік Полтавки, Олексіївки, Муравк
Паралельно на Новопавлівському напрямку Сили оборони відбили 46 атак противника поблизу населених пунктів Костянтинопіль, Багатир, Одрадне, Комар, Веселе, Новосілка, Вільне Поле, Шевченко та в напряму Запорізького, Мирного, Запоріжжя.
Ще 22 атаки було відбито на Лиманському напрямку. Там ворог намагався просунутися вперед у районах населених пунктів Надія, Карпівка, Рідкодуб, Ямполівка, Білогорівка та у бік населених пунктів Ольгівка, Степове, Греківка, Новий Мир, Андріївка, Зелена Долина, Торське.
Окремо військовий на позивний «Мучной» повідомив, що на Покровському відтинку в районі Удачного й Котлине йде серйозна боротьба за села, противник сильно вгризається, щоб досягти успіхів.
За словами «Мучного» окупанти нині нарощують піхоту та штурмові дії. Їхні FPV-дрони на оптиці почали частіше літати.
В районі міжріччя Солона та Вовча ворог проводить атаку на західну частину Новосергіївки. Тут ворог сильно штурмує прикриваючись артилерією.
«Ворог має тактичні успіхи, завдяки яким їх тут вмирає пачками. Також триває боротьба на південних околицях Новомиколаївки, атаки відбиваємо. Так само повзуть по посадках на південний схід від Муравки, намагаються просуватися по балці», — пише «Мучной».
«Можливо, ворог його вже забрав під свій контроль і так само перейшов кордон, принаймні так відображається на моїй мапі. Між Богданівкою та Олексіївкою противник вирівнює лінію фронту і просувається до залишків наших позицій. Також русня почала атакувати артою н.п. Зелений Кут та проводить розвідку території Ланцетами й б'ється з нами за промзону на схід», — пише військовий.
Тим часом на Новопавлівському напрямку противник підійшов до кордону Дніпропетровської області вже зі сторони нижньої течії р. Вовча. Зелений Кут та Новоукраїнка.
«Це означає, що ворог почне інтенсивно завдавати ударів по гарнізону який залишився в цих селах, також зможе контролювати логістику через Дачне, — додає „Мучной“. — Тут єдиний варіант який буде правильним — це переправити козаків за кордон і виставити оборону з півдня та допоміжний фланг зі сходу, щоб русаки не вдарили у спину».
«Бої досі тривають, наші бійці тримаються на характері, проте по населеному пункту зараз працює все: починаючи від авіації, арта і закінчуючи різним типом БПЛА», — додав військовий.
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!