З листопада змінилася вартість отримання паспортів, посвідчень біженця та мігранта: деталі

У Кабінеті міністрів повідомили, що змінилась вартість послуг у сфері міграції. Змінили ціни термінового оформлення паспорта, закордонного паспорта та проїзного документа біженця. 

З листопада змінилася вартість отримання паспортів, посвідчень біженця та мігранта: деталі/Фото з відкритих джерел

В Україні з 1 листопада збільшили вартість отримання документів, які підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус. 

Відтепер вартість документів складає:  

паспорт громадянина України (ID-картка):

вперше – безкоштовно;  

до 20 робочих днів – 450 грн. (126 грн. – вартість адмінпослуги та 324 грн. – вартість бланка). Раніше була – 375 грн. 

до 10 робочих днів – 820 грн. (496 грн. – вартість адмінпослуги та 324 грн. – вартість бланка)  Раніше – 498 грн. 

паспорт громадянина України для виїзду за кордон: 

до 20 робочих днів – 856 грн. (352 грн. – вартість адмінпослуги та 504 грн. – вартість бланка)  Раніше ціна була – 733 грн. 

до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав – 1496 грн. (992 грн. – вартість адмінпослуги та 504 грн. – вартість бланка). Раніше вартість становила – 1085 грн. 

Крім того, змінилася вартість оформлення ряду інших документів, якими документують іноземців та осіб без громадянства в Україні.

Відтак, їх вартість становить:

проїзний документ біженця: 452 грн. – вартість адміністративної послуги; Раніше - 226 грн. 

картка мігранта: 399 грн. – вартість адміністративної послуги; Раніше була - 199 грн. 

посвідчення біженця:

вперше – безкоштовно;

у разі обміну або замість втраченого чи викраденого: вартість адміністративної послуги – 336 грн.; Раніше вартість становила 168 грн. 

Особи, які здійснили оплату адміністративних послуг та подали заяви для оформлення документів до 1 листопада 2022 року отримають документи за старою ціною.  

Ті ж особи, які здійснили оплату адміністративних послуг до 1 листопада 2022 року, але заяву для оформлення документів ще не подавали, матимуть можливість здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв. 

Зокрема, через шість місяців після скасування воєнного стану оформлення паспорта громадянина України (у формі картки), крім оформлення паспорта громадянина України вперше, протягом 20 робочих днів зросте зі 126 до 248 гривень.

Також через шість місяців після скасування воєнного стану оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон за 20 днів подорожчає з 352 до 496 гривень.

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev