ЗСУ, імовірно, вийшли з Соледара та обороняються на околицях Бахмута, - британська розвідка

До кінця дня 16 січня українські війська "скоріш за все вийшли" з міста Соледар на Донбасі, залишивши його під контролем російських військових і ПВК "Вагнер".

ЗСУ, імовірно, вийшли з Соледара та обороняються на околицях Бахмута, - британська розвідка

Українські сили, ймовірно, створили нові оборонні рубежі на заході.Про це йдеться в звіті розвідки Великої Британії, опублікованому вранці 18 січня.

"Наступ росії на Соледар в основному складався з сил "Вагнера" і був допоміжною операцією, спрямованою на те, щоб уможливити охоплення більшого населеного пункту Бахмут. Один із двох основних шляхів постачання України до Бахмута зараз перебуває під зростаючим тиском", - йдеться в повідомленні.

"Знімки показують, що від початку січня південь і схід Бахмута продовжували зазнавати інтенсивного артилерійського обстрілу. Українські сили майже напевно продовжують оборону від російських сил на околицях міста", - додали в розвідці. 

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся! 

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev