"ЗСУ здали низку міст на Донеччині" - роспропаганда поширила чергові фейки

Російська пропаганда запустила фейк про здачу ЗСУ низки міст на Донеччині.

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Сьогодні зранку мережею почала ширитися інформація про нібито захоплення Авдіївки, зачистки росіянами Бахмута та відхід ЗСУ з Пісок. Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко прокоментував дану інформацію:

«Відучора російська пропаганда запустила через сірий сегмент цілу серію вкидів про те, що російські війська захопили Авдіївку, Піски, в Бахмуті йде зачистка. Ці вкиди відразу підхопила армія ботів і третьосортних інформаційних майданчиків. Найбільше мені сподобався фейк про те, що Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний особисто та терміново доповів Володимиру Зеленському про відведення ЗСУ з Авдіївки та Пісок».

За словами Коваленка, сьогодні ситуація у районі Авдіївки справді складна, оскільки росіяни зосередили у цьому напрямі весь наявний в них сьогодні потенціал “вогневого валу”. Це було несподівано, оскільки до того зосередження сил та засобів ворога на наступ було у трикутнику Слов'янськ-Сіверськ-Бахмут. У зв'язку з цим у районі відсутній паритет артилерії. 

«В цілому ж, штурмові дії ворога відбиваються і, не дивлячись на вогневу та чисельну перевагу росвійськ, їм не вдається досягти якогось глобального успіху. Бої продовжуються і це не може не нервувати командування росіян», — зазначає Коваленко.

На думку Коваленка, ворог використовує інформаційно-психологічні спецоперації, аби підірвати не лише морально-психологічний стан суспільства в тилу, а й військовослужбовців, що знаходяться на передовій. 

«Фільтруйте інформацію! А так само думайте, що кажете і що пишете. Тільки офіційна інформація заслуговує на довіру», — додає оглядач.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev