Працівники ДБР повідомили нову підозру колишньому міському голові Святогірська у заволодінні бюджетними коштами на понад 3 мільйони гривень.

Відносно мера-зрадника Святогірська обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. 

В Україні — справа щодо державної зради та корупції, а в США — санкції. Покарання вже знаходить мера Святогірська Володимира Бандуру, який добровільно пішов на співпрацю з російськими окупантами.  

2 липня ватажок донецьких бойовиків Денис Пушилін видав «указ» про створення «адміністрації міста Святогірськ донецької народної республіки». 

Дружина мера-зрадника Святогірська Бандури очолює Головне управління ДПС у Донецькій області й відома як головна «скрутчиця» ПДВ.

В ефірах російських пропагандистських ЗМІ Бандура відкрито пропагує ідеї “русского мира”, дискредитує ЗСУ та державну владу України.

Кримінальні провадження проти мера Святогірська Володимира Бандура були відкриті ще до повномасштабного вторгнення росії.

Мера-зрадника Володимира Бандуру ватажок так званої «днр» Пушилін призначив «головою адміністрації» Святогірська.

«ЗМІ» окупантів виклали нове відео з міським головою Святогірська Володимиром Бандурою — на ньому він знову повторює основні меседжі пропаганди. При цьому в Україні на можновладця вже завели справу.