Спортсмен з Краматорська — світовий рекордсмен з пауерліфтингу

Спортсмен з Краматорська Олексій Бичков встановив світовий рекорд на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу.

Олексій Бичков/фото: Краматорське самоврядування

Чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юнаків, юніорів та чоловіків проходив у Чехії. Олексій Бичков — спортсмен і тренер краматорського спортивного клубу став чемпіоном Європи та рекордсменом світу з пауерліфтингу, передає Краматорське самоврядування.

Він не залишив жодних шансів своїм суперникам у категорії «Open Men» до 120 кг, зібравши всі золоті медалі та встановивши новий світовий рекорд (1130 кг) у сумі триборства:

Присідання 412,5 кг — 1 місце.
Жим лежачи 320 кг — 1 місце.
Станова тяга 397,5 кг — 1 місце.

ЧИТАЙТЕ: ФОТО. Юні пауерліфтери Донеччини — призери чемпіонату Європи

Пауерліфтер Андрій Шевченко зайняв четверте місце у ваговій категорії понад 120 кг, з сумою триборства 1067,5 кг. Але здобув дві малі срібні нагороди, у присіданні з результом 417,5 кг та у жимі — 322,5 кг.

У ваговій категорії до 105 кг та вперше у відкритій чоловічій категорії «Open Men» виступив краматорський спортсмен Данило Ковальов. Він став срібним призером та установив світовий юніорський рекорд з жиму лежачи.

Євгеній Чернятін у віковій категорії Junior Men, у вазі до 105 кг та став бронзовим призером змагань.