ФОТО. Як українські воїни готуються відбивати можливе вторгнення ворога на північному напрямку

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив бойову готовність та злагодженість дій підрозділів з відбиття можливого вторгнення противника на північному напрямку з території рф та республіки білорусь.

Як українські воїни готуються відбивати можливе вторгнення ворога на північному напрямку

«Мета нашої роботи на цьому опорному пункті – перевірка організації бойової служби та виконання завдань підрозділом, а саме – наскільки злагоджений особовий склад, чи знають командири як правильно управляти підлеглими і як вони діятимуть у разі необхідного посилення», — зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За сценарієм тренувань ворог прорвав кордон, намагаючись просунутися до позицій українських захисників. Своєю чергою, наші військовослужбовці стримали загарбників, відбивши ворожий наступ за підтримки артилерії.

 Генерал-лейтенант Сергій Наєв Генерал-лейтенант Сергій Наєв«Командир підрозділу, правильно оцінивши обстановку, зрозумів де саме зосередити основні зусилля, які цілі можуть бути в результаті підготовки до вогневого ураження, як потрібно посилювати та перекидати сили з одного флангу на інший», — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач додав, що за результатами навчань захисники вкотре підтвердили свою боєготовність, професійну майстерність та всі необхідні навички.

«Ця готовність підтримується щоденно й у разі потреби вона буде посилена шляхом виділення додаткових сил і засобів», — підкреслив пан Наєв.

Цього ж дня також відбулася перевірка одного з підрозділів прикордонної служби, який виконує завдання з охорони державного кордону безпосередньо на водній ділянці, що розділяє Україну і білорусь.

«Для того, щоб бачити в реальному режимі часу дії збройних сил і прикордонної служби рб тут організовано постійне патрулювання. Охорона українського кордону організована нашими прикордонниками за відповідними правилами. Вони виходять на патрулювання прибережної зони тричі на добу. Щоб охопити якомога більшу територію, для моніторингу використовують квадрокоптери», — повідомив командувач.

Крім цього, за словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, на цій ділянці вже пройшли певні заходи щодо фортифікаційного обладнання, а також щодо їх посилення різними вогневими засобами.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev