"Ранок важкий. Маємо справу з терористами": Зеленський звернувся до українців через масовані ракетні удари

Президент України в центрі Києва, з місця де нещодавно зафіксували ракетні удари, звернувся до українців та закликав зберігати спокій, і перебувати в укриттях, адже росія завдає масованих ракетних ударів по всій країні.

"Ранок важкий. Маємо справу з терористами. Десятки ракет, іранські "Шахіди»" У них двімішені. (Перша це - Delo.ua) енергообʼєкти – по всій країні. Київщина і Хмельниччина, Львів і Дніпро, Вінниця, Франківщина, Запоріжжя, Сумщина, Харківщина, Житормирщина, Кіровоградщина, південь. Вони прагнуть паніки й хаосу, хочуть знищити нашу енергосистему. Вони безнадійні", - зазначив голова держави.

Зеленський звернув увагу, що росіяни спеціально обрали такий час і такі цілі, щоб завдати якнайбільше шкоди, щоб постраждали люди. 

"Завжди дотримуйтеся правил безпеки. І завжди памʼятайте: Україна була до того, як зʼявився цей ворог, Україна буде й після нього", - підкреслив Зеленський. 

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev