ВІДЕО. «Більшість, кого ми вивозимо – загиблі від обстрілів або травмовані», — жителів Красногорівки закликають терміново евакуюватися

На Донеччині поліцейські евакуюють поранених, надають допомогу хворим, гасять пожежі та фіксують злочини рф проти мирного населення. Крім того, правоохоронці вивозять тіла загиблих і закликають вцілілих покинути зону постійних обстрілів.

Жителів Красногорівки закликають евакуюватися/скрін відео поліції Донеччини

Місто Красногорівка продовжує потерпати від російських обстрілів. Щодня в населеному пункті палають будинки та гинуть цивільні мешканці. Ті, хто вцілів, - страждають від нестачі їжі та медичної допомоги. Евакуаційний екіпаж поліції «Білі янголи» забирають хворих людей, яким необхідне лікування, та відвозять їх до лікарні.

«Місто Красногорівка доволі велике, й воно все – під ударом. Документуємо обстріли як на околицях, так і в центрі. Проте мешканці відмовляються евакуюватися. Тільки після того, як поруч загинули люди, деякі родини вирішили виїхати. Не чекайте, поки близьких людей пошматує снарядами. Ми готові вивезти всіх – і громадян з інвалідністю, і ваших домашніх улюбленців. Не віддамо на розстріл росіянам жодного життя», - каже начальник відділу поліції №2 Артем Щусь.

Про те, як проходить евакуація в зоні бойових дій — у відео поліцейських:

Нагадаємо, що наразі триває безкоштовна евакуація мешканців Донеччини до Тернопільської області.

Щоб безкоштовно виїхати до безпечного регіону та врятувати свою родину від постійних обстрілів, необхідно: 

— залишити заявку за телефоном 0988903318 або 0662856290, для евакуації тяжко хворих і осіб з інвалідністю просимо телефонувати за номерами: 0997104872, 0993115336, 0993115314, 0961086048, 0961085224; 

— дістатися до місця збору, звідки буде безкоштовний підвіз до евакуаційного потягу у Покровську; 

— оселитися у Тернопільській області — це безкоштовно. 

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev