Сили Оборони поступово досягають успіхів на фронті Донеччини.
ЗСУ відкинули ворога біля Новосілки та Удачного/ Ілюстративне фото
ЗСУ змогли відкинути ворога біля Новосілки на Великоновосілківському напрямку. Натомість противник просунувся біля Мирного та Зозулівки на Курщині (рф). Про це інформує DeepState.
Фото: deepstatemap. live
Крім цього ЗСУ змогли дещо відкинути окупантів південніше від Удачного на Покровському напрямку. Зараз тривають інтенсивні бої в яких противник зазнає втрат. Про це повідомляє військовий на позивний «Мучной».
«Також продовжується бойова робота у Котлине, ніч була за нами, наші козаки змогли „забаранити“ 10 хряків, зараз теж гучно. В районі Піщаного бої не зупиняються, загалом працюємо у південно-західній частині та у промці. Противник інколи забігає туди під прикриттям дронів, тому можуть ховатися. В напрямку Шевченко відбуваються зустрічні бої за північну частину села, там де ми просувалися зі сходу — ворог стабілізував ділянку та зміг нас вибити», — пише військовий.
«Це основні напрямки ударів які кажуть самі за себе, по перше — це виступ Удачне та Котлине, по друге — це дуга Звірове-Піщане-Шевченко-Лисівка. Треба відтягнути противника, щоб налагодити логістику та забезпечити коридори для нових резервів», — додав військовий.
Фото: deepstatemap. live
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!