Безкоштовна реабілітація та гроші на власну справу: підбірка можливостей для ветеранів та їхніх родин

Ветерани, ветеранки та члени їхніх сімей можуть скористатися можливостями для власного професійного розвитку, психологічної та фізичної реабілітації.

Дайджест можливостей для ветеранів і ветеранок. Ілюстративне фото з відкритих джерел

Український ветеранський фонд зібрав дайджест можливостей для ветеранів, ветеранок та їхніх родин.

Навчання та підтримка для ветеранів та ветеранок, які в пошуках роботи

Команда Crowe Mikhailenko допомагає з профорієнтацією, розвитком софт-скілів, лідерства, написанням резюме та іншими аспектами, необхідними для влаштування на роботу. Реєстрація та всі деталі на сторінці програми.

Обладнання для власного бізнесу

Ветерани та ветеранки, близькі родичі полеглих учасників бойових дій можуть подати заявки на відшкодування 20 тисяч гривень для купівлі генераторів, акумуляторів, ноутбуків та іншого необхідного обладнання для ведення бізнесу. Гроші відшкодовує Український ветеранський фонд. Деталі - за посиланням.

Реабілітація військових

Приватний медичний заклад Інститут вертебрології та реабілітації надають місця для безплатної реабілітації військових у місті Київ. Деталі - за посиланням.

Психологічна підтримка

Гаряча лінія Українського ветеранського фонду запускає «Групи підтримки». Це спілкування за 8-кроковою програмою, розробленою Центром психологічної підтримки для людей, які втратили близьких. Участь безплатна. Перші зустрічі розпочнуться, коли набереться група. Щоб приєднатись, зареєструйтесь за посиланням.

Для швидкої кризової підтримки телефоном працює Гаряча лінія для захисників та членів їхніх родин. Лінія доступна щодня та цілодобово за номером: 0 800 33 20 29.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev