Ілюстративне фото з відкритих джерел
Нові випадки зафіксовано:
— 33 у Маріупольській ТГ;
— 17 у Краматорській ТГ;
— 15 у Торецькій ТГ;
— 14 у Слов’янській ТГ;
— по 6 у Мар’їнській, Великоновосілківській та Добропільській ТГ;
— 5 у Світлодарській ТГ;
— 4 у Мирненській ТГ;
— по 3 у Часовоярській і Волноваській ТГ;
— по 2 у Миколаївській та Іллінівській ТГ;
— по 1 у Сартанській, Дружківській, Костянтинівській, Нікольській, Мангушській, Шахівській та Вугледарській ТГ.
«Пандемія продовжує поступ Донеччиною, тож не втрачайте пильності! Захворіти може кожен, і не можна знати наперед, яким буде перебіг хвороби. Дотримуйтесь настанов провідних світових вірусологів. Уникайте масових скупчень людей, носіть та регулярно змінюйте маски, ретельно мийте руки з милом. Не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку!», — звернувся до жителів області керівник ДонОДА Павло Кириленко.