На Донеччині 123 нових випадки COVID

За суботу, 13 лютого, лабораторії Донеччини повідомили про ще 123 хворих на коронавірусну хворобу, серед яких 11 дітей.

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Нові випадки зафіксовано:

— 33 у Маріупольській ТГ;

— 17 у Краматорській ТГ;

— 15 у Торецькій ТГ;

— 14 у Слов’янській ТГ;

— по 6 у Мар’їнській, Великоновосілківській та Добропільській ТГ;

— 5 у Світлодарській ТГ;

— 4 у Мирненській ТГ;

— по 3 у Часовоярській і Волноваській ТГ;

— по 2 у Миколаївській та Іллінівській ТГ;

— по 1 у Сартанській, Дружківській, Костянтинівській, Нікольській, Мангушській, Шахівській та Вугледарській ТГ.

«Пандемія продовжує поступ Донеччиною, тож не втрачайте пильності! Захворіти може кожен, і не можна знати наперед, яким буде перебіг хвороби. Дотримуйтесь настанов провідних світових вірусологів. Уникайте масових скупчень людей, носіть та регулярно змінюйте маски, ретельно мийте руки з милом. Не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку!», — звернувся до жителів області керівник ДонОДА Павло Кириленко.

2026 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2026 © ГО "Медіа-Погляд".
Ідентифікатор медіа R40-05538

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev